Piknik RODZINNY 2019

Sobota 15 czerwca od godz.14.00 obowiązkowo wszyscy stroje sportowe ;))
Kto wybierze się w sobotę na Osir, nie będzie narzekał na nudę. Gry, zabawy i konkursy + jedzonko - dla każdego coś miłego. Piknik piłkarski  to event, który opiera się głównie na atrakcjach piłkarskich. Jest to wspaniała rozrywka zarówno dla najmłodszych uczestników, jak również dla rodziców.  Nasza impreza ma charakter PIKNIKU wiec każdy musi zadbać o coś do siedzenia (fotel  lub leżak ogrodowy, stolik, koc, ale napewno przyda sie parasol bo słonko bedzie przygrzewać).

Na pikniku będzie można zaopatrzyć się w różne artykuły spożywcze oraz piknikowe. O to wszystko zadba restauracja Zacisze. Wszystkie dzieci maja zapewnione jedzenie i picie. Można to będzie odebrać po okazaniu talonu który otrzymają na początku festynu.

Podczas naszego pikniku będą się toczyć rozgrywki oraz konkursy w różnych kategoriach.  

Piłkarskie Przedszkolaki.  Przedszkolaki po tym jak wylosują sobie trzy osobowe drużyny i wybiorą nazwę państwa który będą reprezentować, malują flagę na twarzy a potem już tylko grają

Grupy Żaka, Orlika i Młodzika rozegrają turniej TALENTIADA. Gra odbywać się będzie na małym boisku w nielicznych 3-4 osobowych zespołach. Mecze rozgrywane będą jednocześnie na kilku boiskach. Każdy zawodnik rozegra 11 meczy w różnych składach osobowych, ale dopiero przed każdym meczem chłopcy będą wiedzieć na którym boisku i w jakiej drużynie zagrają.
 
Turnieje pokoleniowy: Zgłoszenia bedziemy przyjmować na poczatku festynu. Oczywiście nikogo nie zmuszamy ale nigdzie indziej nie znajda Państwo takiego towarzystwa do gry i nigdzie indziej w całym Powiece nie znajda Panstwo takiej nawierzchni jak na drugim boisku, wiec jest jedyna możliwość żeby z tego skorzystać. Mamy już drużynę Trenerów, Juniora, drużyne z zawodników którzy u nas sie wychowali, drużynę Samorzadowców i liczymy na drużyny złozone z rodziców. Najlepiej stworzyć drużyny na wzór grup które posiadamy (7 osób wystarczy). Gramy systemem „każdy z każdym” Długość meczu będzie ustalone w zależności od liczby drużyn. 
 

W trakcie festynu będą przewidziane konkursy oraz nagrody dla naszych zawodników.

Po festynie zapraszamy wszystkich rodziców na zabawę do Siedlikowa. Na świerzym powietrzu przy muzyce i swojskim jedzonku będzie można miło spedzić czas. Można zabrać znajomych, przyjaciół, sasiadów, a nawet tesciów ;) Całkowity koszt to 30 zł od osoby. Zapisy prowadzą przedstawiciele rady rodziców (ewentualnie trenerzy) Celem rezerwacji miejsca jest wpłata 10 zł. Zapraszamy serdecznie